top of page

プロフィール

Join date: 2022年4月20日

プロフィール

خرازی شغلی است که در آن لوازم مورد نیاز خیاطی و هنرهای کش سوتين رو از کجا تهيه کنيم دستی مانند گلدوزی، ملیله دوزی، منجوق دوزی، روبان دوزی و غیره به فروش می‌رسد. درست است که این شغل پردرآمد و کم دردسری است اما کسی که این شغل را انتخاب می‌کند باید دارای حوصله زیادی باشد. در مغازه خرازی اجناس کوچک و زیادی وجود دارد و خراز باید در چیدن لوازم خرازی در مغازه نظم زیادی

داشته باشد و بتواند به راحتی آن‌ها را در معرض دید و ارائه به مشتری قرار دهد. همچنین از طبقه‌ها و کشوهایی منظم استفاده نماید وسايل مورد نياز دوخت شورت زنانه چرا که تعداد اجناس موجود در مغازه خرازی زیاد است. در شغل خرازی باید جنس مغازه جور باشد برای مثال باید 100 رنگ قرقره داشته باشید تا بتوانید نیاز مشتری و رضایت وی را جلب نمایید.در این شغل افراد به دو صورت عمده فروشی و خرده فروشی مشغول به کار هستند:

خرازی خرده فروشی چیست؟

در خرازی خرده فروشی اجناس به صورت خرده به فروش می‌رسد. قيمت کاغذ الگو خياطي کيلويي برای مثال شما می‌توانید 10 سوزن و 2 قرقره خریداری نمایید. اما معمولاً در این مغازه‌ها تعداد خیلی بالای جنس وجود ندارد و اگر هم موجود باشد با قیمت عمده به شما عرضه نخواهد شد.

راه اندازي خرازي آنلاين

عمده فروشی خرازی چیست؟

در عمده فروشی خرازی شما می‌توانید اجناس را در تعداد بالا خریداری نمایید. مثلاً 10 جین بشکاف یا یک بسته 100 عددی زیپ خریداری نمایید. ليست محصولات مورد نياز براي راه اندازي خرازي خرید جنس از عمده فروشی به صرفه‌تر است و در صورتی که نیاز به تعداد بالا از یک جنس دارید می‌توانید خرید خود را از عمده فروشی انجام بدهید.

V

vdat9698

その他
bottom of page